ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

МУЗЕЙ ІСТОРІЇ МІСТА КИЄВА

 

 

 

Головна | Контакти

 

 

 

 

 

Всеукраїнський конкурс «Шолом-Алейхем в Україні»

Фонд Шолом-Алейхема, Інститут розвитку громадянського суспільства ім. Голди Меїр, Музей Шолом-Алейхема, видавництво «Саміт-книга» та Музей української діаспори, «ОЕКЦ “Бейт Дан” Харків. Общинний єврейський культурні центр» 11 лютого 2021 року в прес-центрі «Укрінформ» оголосили про початок Всеукраїнського конкурсу «Шолом-Алейхем в Україні». Конкурс відбувається за підтримки Управління туризму та промоції КМДА.

У прес-конференції взяли участь: Олександр Сосіс, голова Наглядової ради Інституту розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр, бізнесмен, акціонер АТ «Банк Альянс»; Марина Радова, начальниця Управління туризму та промоції КМДА; Альберт-Лейзер Фельдман, засновник Інституту розвитку громадянського суспільства ім. Голди Меїр, художник, громадський діяч; Тетяна Грабан, директорка Інституту розвитку громадянського суспільства ім. Голди Меїр (модераторка); Ірина Климова, завідувачка Музею Шолом-Алейхема (філія Музею історії міста Києва); Іван Степурін, директор та співзасновник видавництва “Саміт-книга”; секретар Громадської ради з питань культури, молоді і спорту; Оксана Підсуха, директорка Музею української діаспори.

Мета конкурсу, за словами організаторів, – активізувати інтерес до літературної та туристичної спадщини, особистості видатного письменника й драматурга Шолом-Алейхема.

Участь в Конкурсі можуть взяти: краєзнавці, гіди, історики, літературознавці, вчителі, музейники, спеціалісти у галузі культури та туризму, фотографи, бібліотекарі, письменники, журналісти, блогери.

На конкурс приймаються роботи за напрямком: найнесподіваніший ракурс, історичний контекст, документальність. Конкурс триватиме з 12 лютого 2021 року по 14 травня 2021 року. Роботи приймаються включно до 20 квітня 2021 року. Оголошення результатів конкурсу та нагородження – травень 2021 року.

Загальний бюджет призового фонду конкурсу – 150 тисяч гривень.

Кількість призових місць – 10.

Залежно від кількості заявок, організатори на свій розсуд визначають призовий фонд.

Конкурс вважається таким, що відбувся за умови отримання 60 заявок.

Кожен учасник конкурсу отримає цінний подарунок.

За словами організаторів, за підсумками конкурсу планується публікація спеціального видання творів всіх учасників конкурсу. Управління туризму та промоції КМДА, розробить туристичний маршрут для школярів, молоді взявши за його основу проєкти та ідеї, які будуть запропоновані учасниками конкурсу.

«Шолом-Алейхем» у перекладі означає «мир вам», що так актуально звучить нині на всіх мовах.

Детальна інформація: http://sholom-aleihem.in.ua/konkyrs або за номером: 0443590087

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Музей Шолом-Алейхема

Контакти

 

© Sholom-Aleichem Museum - Kyiv

 

 

При повному або частковому використанні матеріалів сайту Музея Шолом-Алейхема посилання/активне посилання на проект обов'язкове